صفحه اصلی > اخبار > تجليل از استاد دانشگاه آزاد اسلامي قزوين توسط دكتر حسن روحاني
تجليل از استاد دانشگاه آزاد اسلامي قزوين توسط دكتر حسن روحاني


در نهاد رياست جمهوري صورت گرفت؛
تجليل از استاد دانشگاه آزاد اسلامي قزوين توسط دكتر حسن روحاني

دكتر محمدرضا پورجعفر، استاد دانشگاه آزاد اسلامي قزوين به عنوان استاد نمونه‌ي كشوري از سوي دكتر حسن روحاني مورد تقدير قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه آزاد اسلامي قزوين، مراسم تقدیر از استادان نمونه كشور در نهاد ریاست جمهوری با حضور دکتر حسن روحانی رئیس جمهور، دکتر رضا فرجی دانا وزیر علوم، دکتر حسن قاضی‌زاده هاشمی وزیر بهداشت و جمعی از معاونان وزارت علوم و دانشگاه آزاد اسلامی برگزار و از 14 استاد نمونه كشور تقدیر شد.

در بیست و سومین دوره تجلیل از اعضای هیات علمی نمونه کشوری، 12 استادتمام و دو دانشیار، لوح تقدیر خود را از رئیس جمهور دریافت کردند.

در این دوره از 23 دانشگاه، آموزش عالی و موسسات پژوهشی و فناوری، 53 پرونده به وزارت علوم ارسال شده بود که پس از بررسی‌های کمیسیون ذیربط، 14 نفر از میان آنها انتخاب شدند كه همگي از دانشگاه‌هاي مختلف بودند.

در اين مراسم دكتر محمدرضا پورجعفر، استاد پایه 30 رشته معماری و برنامه‌ریزی شهری دانشگاه آزاد اسلامي قزوين و تربیت مدرس به عنوان يكي از استادان نمونه‌ي كشور مورد تقدير قرار گرفت.

شايان ذكر است؛ در پایان مراسم به اعضای هیات علمی نمونه، 10 عدد سکه بهار آزادی اهدا شد.
آرشیو اخبار
  کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به موسسه کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی قزوین می باشد. طراحی و پیاده سازی : واحد اینترنت دانشگاه آزاد اسلامی قزوین