به ياري خداوند منان و مساعدت هاي جناب آقاي دکتر موسي خاني رياست محترم دانشگاه، سايت کانون فارغ التحصيلان دانشگاه آزاد اسلامي قزوين به منظور فراهم نمودن ارتباط موثر و مستمر با دانش آموختگان دانشگاه راه اندازي گرديد.
اميد است از اين طريق بتوانيم ضمن گسترش ارتباط ميان دانش آموختگان و بهره گيري از ظرفيت ها وپتانسيل هاي اين قشر فرهيخته در ادوار مختلف دانشگاه گام هاي مفيدي در دست يابي سريعتر به اهداف عالي دانشگاه آزاد اسلامي قزوين برداريم.
کانون فارغ التحصيلان دانشگاه آزاد اسلامي قزوين تلاش خواهد کرد زمینه مشارکت فارغ التحصیلان دانشگاه را در فعالیتهای علمی و فرهنگی فراهم سازد تا از این طریق به مهارت آنان بیفزاید و آخرین دستاوردهای علمی را در اختیار آنان قرار دهد و جامعه را از توانمندیها و استعدادهای بالقوه بهره‌مند کند.
کانون فارغ التحصيلان دانشگاه آزاد اسلامي قزوين همچون پل ارتباطی میان این جامعه و جمعیت فارغ التحصیلان، ایفای نقش میکند و با شناسایی استعدادها و توانمندی‌های اعضاء و شناخت نیازهای جامعه در خدمت فارغ التحصیلان خواهد بود.
بررسی و ایجاد زمینه جذب فارغ‌التحصیلان دانشگاه در بازار کار، مطالعه و تحقیق در مسائل اقتصادی و اجتماعی و اجرای طرحهای تحقیقاتی در زمینه برنامه های توسعه و عمران، مشارکت فارغ التحصیلان در رشد کمی و کیفی دانشگاه، آگاهی دانشگاه از میزان و کیفیت کارایی فارغ التحصیلان به منظور بهبود برنامههای آموزشی و پژوهشی و ترویج دانش و فنآوری نیز از دیگر هدفهای کانون فارغ التحصيلان دانشگاه آزاد اسلامي قزوين است.

  کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به موسسه کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی قزوین می باشد. طراحی و پیاده سازی : واحد اینترنت دانشگاه آزاد اسلامی قزوین